فروشگاه اینترنتی دلداده در تاریخ 98/06/20توسط تیمی پویا و پر تلاش پایه گذاری گردید که اصالت برند کالا، قیمت مناسب، تحویل بموقع و پایبندی به تهعدات و خدمات پس ار فروش از اصول بنیادین شرکت و فروشگاه اینترنتی دلداده می باشد.

یکی از اولویت‌های دلداده، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای ما بسیار مهم است که کاربران، کالای مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند و از انجام هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان دریغ نخواهیم کرد و همواره سعی داریم تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق نماییم.

چشم انداز فروشگاه اینترنتی دلداده :

” ایجاد بستر  انتخاب دقیق، سریع، زیبا و با کیفیتی فراتر از حدانتظار و قیمتی رقابتی برای خرید مشتریان”

مأموریت فروشگاه اینترنتی دلداده:

فروشگاه اینترنتی دلداده با بهره مندی از تیم مجرب و متخصص، با جدیدترین متدهای طراحی، برون سپاری تولید (تولید بدون کارگاه )، تأمین، توزیع و فروش، آماده خدمت رسانی و عرضه محصولات به مشتریان می باشد؛ که حمایت از تولید ملی و اشتغال زایی از اهداف اصلی این فروشگاه است.

محصولات این فروشگاه با برند دلداده عرضه می گردد و شامل دسته بندی زیر می باشد:

مد و پوشاک که از  سه طریق تهیه و در فروشگاه قابل عرضه می باشند:

  1. برون سپاری تولید از طریق تأمین کلیه مواد اولیه توسط شرکت و با در نظر گرفتن الزامات استاندارد و ویژگیهای کالای مربوطه (از نظر مدل، سایز، رنگ بندی و جنس) در فاز اول داخل کشور و پس از ارزیابی و صحه گذاری تولید صورت گرفته.
  • تأمین پوشاک از تولید کنندگان داخلی و خارجی با در نظر گرفتن استانداردهای کیفیت و ظاهری مربوط به البسه و پوشاک و صحه گذاری نمونه های ارزیابی شده مطابق آخرین متد ها و با برند دلداده
  • تأمین پوشاک از تولید کنندگان داخلی و خارجی با در نظر گرفتن استانداردهای کیفیت و ظاهری مربوط به البسه و پوشاک با برند اصلی تولید کنندگان و با ضمانت اصالت برند

 کالای دیجیتال و لوازم خودرو که به دو صورت در فروشگاه قابل عرضه می باشد :

  1. این دسته کالاهایی را شامل می شود که با طراحیهای تیم مجرب شرکت صورت گرفته و بخشی از تأمین مواد اولیه آن بصورت داخلی یا خارجی تهیه و بخش کامل سازی آن در داخل شرکت انجام می پذیرد و با برند دلداده عرضه می گردد
  2.  تأمین کالاهای دیجیتال یا لوازم خودرو که بصورت صفر تا صد از تولیدکنندگان داخلی یا واردات از خارج کشور

دمنوشهای گیاهی:

  1. این دمنوشها از مرغوب ترین گیاهان شفابخش داخلی و خارجی تهیه می گردند و پس از کنترل استانداردهای کیفیت و سلامت، در بسته بندیهای شکیل متنوع با در نظر گرفتن سلیقه های مشتریان، عرضه می گردد.

کیف و زیورآلات به دو صورت قابل عرضه می باشند :

  1. این دسته کالاها با طراحی کادر داخلی شرکت و با در نظر گرفتن نیاز و خواسته مشتریان ویژه و تحت نظر شرکت، تولید و با برند دلداده عرضه می گردند.
  • این دسته کالاهای عمومی تری که با طراحی کادر داخلی و در نظر گرفتن مدلهای جدید و نیاز مشتریان و تحت نظر تیم تولید و با برند دلداده عرضه می گردند.
  • دسته کالاهایی که از تولیدکننندگان داخلی و خارجی تأمین می گردند و با برند اصلی تولید کنندگان و با ضمانت اصالت برند عرضه می گردند.